• https://www.facebook.com/bursaaktif.yasam?fref=ts

Anasayfa

Aylardan Mayıs, günlerden Hıdırellez; gününüz hep güneşli talihiniz hep bol olsun. Hızır gününüz kutlu olsun.
1 Mayıs Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun..
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun..
"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz." M. Kemal ATATÜRK.. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun..
MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN..
2 NİSAN OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ
Gerçek dostlar kromozom saymaz. Çünkü Down Sendromu 1 eksiklik değil +1 fazlalıktır..
Baharla birlikte doğada yaşanan hareketlilik, ortaya çıkan renk şöleni, bir bütünü oluşturan farklılıkların gözler önüne serdiği manzara, doğayla insan bütünleşmesini, çeşitliliklerin toplumsal hayata kattığı zenginliği de temsil etmektedir. Nevruz Bayramınız Kutlu olsun.
Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muhare­belerini kazandıran bu yüksek ruhtur. (Mustafa Kemal Atatürk)
Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutlarız..
Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Özlem ve Saygıyla Anıyoruz
Önemli olan yapamadıkları değil yapabildiklerinin farkına varmaktır. Unutmayın. DİSLEKSİ hastalık değil, öğrenme şekillerindeki farklılıktır…
Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır.29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..
 3 

 
Üyelik Girişi