• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bursaaktif.yasam?fref=ts
  • https://www.instagram.com/bursaaktifyasamegitim/

Anasayfa

Özlem ve Saygıyla Anıyoruz
Önemli olan yapamadıkları değil yapabildiklerinin farkına varmaktır. Unutmayın. DİSLEKSİ hastalık değil, öğrenme şekillerindeki farklılıktır…
Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır.29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..
Sevgi ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun..
Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğimiz babalarımızın babalar günü kutlu olsun…
''Her şeye rağmen muhakkak bir ışığa doğru yürümekteyiz. Bende bu imanı yaşatan kuvvet, yalnız aziz memleket ve milletimin hakkındaki sonsuz sevgim değil, bugünün karanlıkları, ahlaksızlıkları, şarlatanlıkları içinde sırf vatan ve hakikat aşkıyla ışık serpmeye ve aramaya çalışan bir gençlik görmemdir." M. Kemal ATATÜRK
Bir anne tüm dünyayı değiştirebilir. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun..
Engelliler için; daha engelsiz bir yıl olması dileğiyle...
Sınava girecek öğrenciler ve aileleri, bu sınava gelene kadar çok büyük maddi ve manevi fedakarlıklarda bulundular. Sınava giren öğrencilerimizin sınav sorularına tam konsantre olabilmeleri için, sessiz bir ortamda bulunmaları gerekmektedir. Sınav salonlarının dışından gelebilecek gürültü, öğrencilerimizin konsantrasyonunu bozacak ve dikkatlerini dağıtacaktır. Bu nedenle sınav yapılan yerlerin yakınlarında hiçbir şekilde gürültü yapılmaması ve ses çıkaracak faaliyette bulunulmaması çok önemlidir.
"Down Sendromu Hastalık Değil Farklılıktır"
8 Mart Dünya Kadınlar gününde bizi onurlandıran kurucularımızdan Dr. Tevfik Öncan hocamıza bu güzel karanfiller için çok teşekkür ederiz.
 4 

 
Üyelik Girişi