• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bursaaktif.yasam?fref=ts
  • https://www.instagram.com/bursaaktifyasamegitim/

Anasayfa

Gezi -Gösteri Tarihi: 04.02.2016-05.02.2016 Yarıyıl tatilinde öğrencilerimizle ''Karagöz ve Hacivat Gösterisi''ne katıldık. Ardından Karagöz ve Hacivat Müzesi'ni gezdik. Hoş ve kültür dolu anlar yaşadık..
Bursa Aktif Yaşam eğitimcileri olarak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası' nın (BTSO) 31.01.2016'da düzenlemiş olduğu Anadolu Üniversitesi Engelliler Araştırma Enstitüsü emekli öğretim üyesi Prof.Dr. Gönül KIRCAALİ İFTAR’ın ''Otizme Yönelik Erken Eğitim Programları'' konulu eğitim seminerine katıldık.
Hizmet İçi Eğitim Toplantı Tarihi:14.01.2016 Hizmet İçi Eğitim Veren Kişi: Süreyya ARSLAN
Hizmet İçi Eğitim Tarihi: 28.01.2016 Hizmet İçi Eğitim Veren Kişi: Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Tevfik ÖNCAN
Yeni yılın ülkemize huzur ve barış, öğrencilerimiz ve ailelerine sağlık ve başarı getirmesi dileklerimizle. YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN :)
Daha önce yaptığımız ziyaretimizde öğrencilerimizin devam ettiği alt özel sınıfın kaynak eksikleri belirlenmiştir. Öğrencilerimizin daha hızlı ve sistemli ilerlemesi için alt özel sınıfa kaynak temin edilmiş, ayrıca öğle yemeği tertip edilmiştir. Öğrencilerimize afiyet olsun, kolay gelsin.. :)
Bursa Aktif Yaşam eğitimcileri ve fizyoterapistleri olarak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası' nın (BTSO) düzenlemiş olduğu Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr . Arzu Özen'in ''Gelişimsel Yetersizliği Olan Çocuklar İçin Oyun ve Öğrenme'' konulu eğitim seminerine katıldık.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık oluşturmak adına Nilüfer Rehberlik ve Araştırma Merkezi' ne yaptığımız ziyaretten kareler..
Mimarlar Odası' nın Merinos Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi Göç Tarihi Müzesi' nde düzenledği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Programı kapsamında Bursa Aktif Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak müzik dinletisi ve farkındalık oluşturmak adına broşür dağıtımı gerçekleştirdik.
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep Altepe' nin katılımıyla gerçekleşen Bursa Ampute Futbol Takımı ile Profesyonel Futbolcular Derneği' nden Bursaspor' lu Şöhretler gösteri maçından kareler..
Bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü Kutlarız..
Sayın çalışma arkadaşlarım, sayın veliler ve sevgili öğrencilerimiz;
Emeği geçen herkese teşekkürler..
Hizmet İçi Eğitim Veren Kişi: Şenay ATA BAYRAM
CUMHURİYET' İMİZİN 92. YILI KUTLU OLSUN. 92. YIL' IN ÜLKEMİZE BARIŞ VE BAŞARI GETİRMESİ DİLEKLERİMİZLE..
Hizmet İçi Eğitim Veren Kişi: Dilara HARMANDAR
BAĞIMSIZLIĞIMIZIN 93. YILI KUTLU OLSUN.
 6 

 
Üyelik Girişi