• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/bursaaktif.yasam?fref=ts
  • https://www.instagram.com/bursaaktifyasamegitim/

Anasayfa

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK...
Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.
Ben Çocuğum Haklarımla Varım...
"OTİZM"'İN FARKINDAYIM!
Farklıyım Farkındamısın? Hayata +1 Değer Katalım.
Okul Öncesi Öğretmeni Merve Erkurt Kirman'ın ''Dikkat Eksilkliği ve Hiperaktivite'' hakkındaki Hizmet İçi Eğitim Semineri.
Okul Öncesi Öğretmeni Sibel Gündoğdu'nun Down Sendromuyla ilgili Hizmeti İçi Eğitim Semineri.
Psikoloğumuz Begüm Barın; Hizmet İçi Eğitim Toplantısı'nda ''Down Sendromlu Çocuklar ve Aileleri'' ile ilgili sunum yaptı.
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenimiz Burcu Akkaya tarafından tüm personelimize Öz Bakım Becerileri ile ilgili bilgilendirme ve çocuklara nasıl yaklaşılması gerektiği gibi konularda Hizmet İçi Eğitim verildi.
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KONULU RESİM SERGİMİZ 11-18 NİSAN 2013 TARİHLERİ ARASINDA ATAEVLER MAGAZİN OUTLET CENTER'DA AÇILDI.
NEDEN DÜNYA OTİZM FARKINDALIK GÜNÜ? Birleşmiş Milletler tarafından 2008 yılından itibaren tüm dünyada otizm konusunda farkındalık yaratmak ve otizmli bireylerin yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla " Dünya Otizm Farkındalık Günü" olarak ilan edilmiştir.Nisan ayı ise " Dünya Otizm Farkındalık Ayı" olarak belirlenmiştir.
Op. Dr. Tevfik Öncan'ın yazısı
Zihinsel Engelliler Öğretmenimiz kurumumuzda 12.09.2012 tarihinde görevine başlamıştır. Başarı, iyi dilek ve temenniler dileriz .
Bursa Aktif Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi açıldı.
 7 

 
Üyelik Girişi